افتتاح حساب بانکی در امارات

خدمات اداری و حقوقی شرکت آمازون برای افتتاح حساب و دریافت انواع گواهی بانکی در شعبه های بانکی کشور امارات متحده عربی – دبی

افتتاح حساب بانکی و نقل و انتقال وجوه

شرکت آمازون برای شرکت های ثبت شده در امارات متحده عربی، و افراد مقیم که دارای اقامت دبی بصورت شریک تجاری و یا کارمندی هستند می تواند حساب های بانکی یورویی، دلاری و درهم امارات متحده عربی را بنا بر ضوابط و شرایط افتتاح و انواع گواهی نامه های لازم را در کوتاه زمان ممکن زیر نظر پرسنل مجرب و با تجربه تحویل کند. واجد شرایطین می توانند چندین حساب افتتاح کنند و برای افتتاح حساب های بانکی دوم و بیشتر، کافی است درخواست افتتاح حساب را پس از 6 ماه از افتتاح حساب جدید ارائه کنید. پروسه بانکی افتتاح حساب بانکی شرکتی و شخصی پس از ارائه کل اسناد مورد نیاز و تکمیل و امضاء مدارک ثبت نام بانکی در 7 روز کاری افتتاح خواهد شد.

انواع حساب بانکی و مدارک اولیه مورد نیاز

الف – حساب بانکی شخصی Personal Bank Account

افراد دارای اقامت دبی متناسب با هر فعالیت این امکان را دارند که از حساب شخصی ، دسته چک و کارهای اعتباری ، وام شخصی و تسهیلات بانکی بهره مند شوند. محدودیت های ترانسفر مالی در حساب های شخصی بین حداقل 30 تا 100 هزار درهم در 24 ساعت می باشد و برای ترانسفرهای مالی مبالغ بالای 100 هزار درهم ضروریست که منبع مالی هر پرداخت بصورت نقد مشخص باشد. دارندگان حساب شخصی از امکانات سرویس های بانکی انلاین و کارهای ای تی ام ATM برخوردارند.

 

مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی شخصی

  • اصل و کپی کارت اقامت امارات (Emirates ID)
  • کپی و اصل پاسپورت متقاضی
  • آدرس پستی محل سکونت (ارائه سند ملک برای مالکین ، ارائه کپی اجاره نامه برای مستاجر)
  • کپی آخرین قبص آب و برق محل سکونت
  • 6 ماه گزارش مالی بانک Bank Statement (در صورتی که متقاضی حساب بانکی دیگری دارد.)
  • برای کارمندان ، نامه و فیش حقوقی از شرکت محل کار Salary Certificate
  • تکمیل و امضاء فرم های ثبت نام بانکی در شعبه بانک منتخب

توضیحات بیشتر دربارۀ افتتاح حساب بانکی را می توانید از طریق مکاتبه با پرسنل پشتیبانی آنلاین شرکت آمازون دریافت کنید و یا یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.

ب- حساب بانکی شرکتی Commercial Bank Account

شرکت های ثبت شده در دبی و سراسر امارات متحده عربی متناسب با هر فعالیت این امکان را دارند که از حسابهای مختلف شرکتی در بانک های مختلف ، دسته چک و کارهای اعتباری شرکت ، وام و تسهیلات مالی برای شرکت با برترین امکانات و خدمات آنلاین بهره مند شوند. نقل و انتقالات مالی در حساب های شرکتی محدودیت نداشته و یک شرکت می تواند در یک حساب با ارزهای مختلف مانند یورو ، دلار و درهمی تبادلات تجاری جداگانه را اجرایی کند. حساب های شرکتی بنا بر تقاضای مدیر عامل و دارنده حق افتتاح حساب بنا بر اساسنامه رسمی شرکت می تواند در کنترل تنها مدیر عامل و یا شرکا باشد.

مزایای حساب های بانکی شخصی و شرکتی در دبی و سراسر امارات متحده عربی :

بانک ان بی دی امارات (Emirates NBD Bank)

این بانک یکی از بزرگترین موسسه بانکداری از جهت دارایی در امارات متحده عربی در خاورمیانه میباشد و دفاتر مختلفی در کشورهای عربستان، قطر، انگلستان، هند، ایران و سنگاپور نیز دارد، این بانک در 16 اکتبر سال 2007 از ادغام بانک امارات و بانک ملی دبی تاسیس شد.

بانک المشرق (Al Mashreq)

یکی از موسسات مالی موفق و بنام در دبی است که در سال 1967 میلادی تاسیس و راه اندازی شد و امکان دسترسی مشتریان را به خدمات نوآورانه و طیف وسیعی از خدمات بانکی داخلی و خارجی را فراهم کند و وجود شعبه های متعدد در تمامی شهرهای امارات و دستگاه های پر شمار خودپرداز ATM این بانک در مراکز اصلی شهرها از مزیت های ویژه این بانک بشمار می آید.

رویال بانک اسکاتلند (RBS)

این بانک دفتر نمایندگی RBS در دبی می باشد که امکان دسترسی مشتریان این شهر را به شبکه جهانی RBS ممکن ساخته است.

بانک استاندارد چارتر امارات (Standard Chartered UAE)

این بانک یکی از بانکهای پیشرو و موفق در دبی بشمار می رود که در سال 1958 کار خود را در کشور امارات متحده عربی شروع کرده است و طیف وسیعی از خدمات بانکداری اسلامی را برای مشتریان شخصی ، شرکت های چند ملیتی و شرکت های مالی اسلامی را ارائه کرده است. این بانک در حال حاضر به عنوان گسترده ترین شبکه با 11 شاخه ، 5 واحد بانکداری الکترونیک و بیش از 130 دستگاه های خودپرداز و CDMS در میان بانک های بین المللی خارجی امتیازات مناسبی دارد.

بانک تجارت ابوظبی (Abu Dhabi Commercial Bank)

این بانک کار خود را در سال 1985 در ابوظبی آغاز کرده است و امروز بزرگترین بانک از جهت منابع مالی سهامداران و بازار سرمایه در در کشور امارات متحده عربی است که دارای 48 شعبه در امارات متحده عربی و خدماتی همچون خرده فروشی ، سرمایه گذاری ، کارگزاری و صندوق بازارهای مدیریت و … را ارائه می دهد و هدفش قرار گرفتن در صدر بانک های امارات و دبی از طریق نوآوری ، موفقیت های مالی و احترام به مشتریان می باشد.

بانک اچ اس بی سی (HSBC UAE)

این بانک بزرگترین و گسترده ترین نمایندگی بانک های بین المللی در خاورمیانه بشمار می رود که در سال 1959 تاسیس شده است و امروزه دارای 24 شعبه در امارات متحده عربی است.

فرست ابوظبی بانک First Abu Dhabi Bank

این بانک خدمات خزانه داری ، سرمایه گذاری ، خدمات مالی و … را از طریق شبکه توزیع گسترده از شاخه ها و دستگاه های خودپرداز را ارائه می دهد.

بانک تجارت بین المللی (Commercial Bank International CBI)

این بانک از سال 1991 جزو بانکهای پیشرو در امارات متحده عربی محسوب شده که با جذب سرمایه گذاران توانسته رونق چشمگیری در زندگی شخصی و شرکتی مردم بوجود آورد و همچنین نیازهای مالی و سرمایه گذاری آنان را برآورده کند. CBI توسط بانک مرکزی امارات و اوراق بهادار و کالاهای امارات (SCA) تنظیم می شود و اکثراً متعلق به سهامداران اماراتی است.

هزینه های اداری سرویس های خدماتی برای افتتاح حساب های بانکی شخص و تجاری و اخذ انواع گواهینامه های بانکی شامل : وام های بانکی شخصی و تجاری ، تبادلات مالی داخلی و خارجی ، تاییدیه ها و گزارشات حساب های بانکی و … قابل محاسبه و قبل از اجرا به متقاضی اعلام و طی قراردادی به امضاء دو طرف خواهد رسید. مدت زمان کاری برای افتتاح انواع حساب بانکی پس از تکمیل کامل مدارک بمدت حداکثر 7 روز کاری قابل اجراست که در صورت ریجکت در هر مقطع کل مبالغ پرداختی متقاضی با کسر هزینه های اداری قابل تسویه می باشد.
کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه متناسب با درخواست متقاضی خدمات کامل برای افتتاح حساب بانکی شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.