اقامت با خرید ملک

خدمات اداری و حقوقی شرکت آمازون برای اخذ اقامت با خرید ملک در دبی و بخش های مختلف کشور امارات متحده عربی

یکی از توسعه یافته ترین کشورهای منطقه خاورمیانه که در مدت کوتاه با برنامه ریزی و سرمایه گزاری منظم توانسته است به شکوفایی اقتصادی، اجتماعی متناسب با رشد جمعیت برسد و در اکثر رتبه بندی های جهانی مقام اول را از رقیب های جهانی دریافت کند ، کشور امارات متحده است که در راس آن شهر های دبی و ابوظبی هستند. سرمایه گذارانی که در ملک و مستغلات در کشور امارات متحده عربی و به خصوص در شهر دبی سرمایه گذاری انجام داده اند جدای کمک به رشد اقتصادی کشور، سود و شرایط اقتصادی مناسبی را بصورت شخصی تجربه کرده اند. نزدیکی کشور امارات متحده عربی و شهر دبی به ایران و اشتراک فرهنگی بسیار بالای مردمان این شهر با ایرانیان و بیش از 200 ملیت مختلف همراه مکانی را فراهم کرده است که شهروندانی که برای مدت کوتاه و یا برای کار و سرمایه گزاری بلند مدت اقدام می کنند از مزایا و امکانات و شرایط ایده آل و استاندارد آن بهره برده اند و رشد اقتصادی صعودی دبی در کمتر از چهار دهه مورد توجه اکثر سرمایه گذاران در سراسر دنیا است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد. حکومت دبی، با تدویل قوانین جامع برای جذب سرمایه گزاران در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی، برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و خانواده همراه تسهیل کنند. ویزای اقامت کلاسه سرمایه گذاری با خرید ملک بنام Investor Visa شناخته میشود و به صورت 2 ساله قابل تمدید نامحدود تحویل میشود و ارزش سرمایه گزاری با خرید ملک متقاضی می بایست بالای یک میلیون درهم و در خصوص املاکی که دارای چندین مالک است، میزان سهم هر یک از سهامداران ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم باشد. توجه بفرمایید که در قوانین خرید املاک در دبی مطابق با قوانین اداره املاک و اراضی کشور و قوانین مندرج در اداره مهاجرت دبی حتما” باید ملک منتخب در مناطق فری هولد متناسب با زون های مشخص شده برای سرمایه گزار خارجی و با مالکیت 100% و آماده تحویل از برترین شرکت های سازنده باشد و املاکی که بصورت پیش خرید OFF PLAN و یا با وام و یا اقساطی خریداری میشود تا دریافت سند یا Title Deed از اداره املاک و اراضی کشور شرایط اخذ ویزای سرمایه گذااری امکان پذیر نیست.

 مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری با خرید ملک دبی:

  • سند ملک یا Title Deed
  • تعهد نامه خرید و فروش (قابل دریافت از مشاوران املاک معتبر MOU)
  • کپی و اصل پاسپورت مالک و خانواده همراه
  • کپی ویزای ورود مالک و خانواده همراه
  • 6 قطعه عکس پاسپورتی مالک برای اداره مهاجرت دبی (برای خانواده همراه در صورت وجود)
  • مدارک جانبی شامل درخواست نامه های اداری و فرم تقاضای اداره مهاجرت از سوی شرکت تکمیل و تحویل میشود.

شرکت آمازون برای اخذ اقامت با خرید ملک قبل از اقدام تاییدیه های لازم را متناسب با ملک منتخب سرمایه گذار می بایست دریافت کند و هزینه های جانبی قابل محاسبه قبل از اقدام و به متقاضی اعلام و طی قراردادی به امضاء دو طرف خواهد رسید. مدت زمان کاری پس از تکمیل کامل مدارک بمدت حداقل 2 ماه قابل اجراست و امکان تمدید آن در فایل های درخواستی متفاوت مد نظر قرار خواهد گرفت و در صورت ارجاع در هر مقطع کل مبالغ پرداختی متقاضی با کسر هزینه های اداری قابل تسویه می باشد.
کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه متناسب با درخواست متقاضی خدمات کامل برای اخذ اقامت با خرید ملک مطلوب شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.