اقامت تحصیلی

خدمات اداری و حقوقی شرکت آمازون برای اخذ اقامت تحصیلی از یکی از معتبرترین دانشگاه های بین المللی در امارات متحده عربی

تحصیلات عالی در مقاطع مختلف پایه تا دانشگاه یکی از بالاترین اولویت های امارات متحده عربی در امر آموزش و پرورش مطابق با برترین استانداردهای کشورهای پیشرفته دنیا از جمله آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و … بوده است که با سرمایه گذاری های بزرگ مشترک در چهار دهه ، سطح آموزش در این کشور از کیفیتی بالا و استانداردی مشابه با بهترین دانشگاه ها و مراکز تحصیلی دنیا برخوردار است. دانش آموزان و دانشجویانی که قصد تحصیل در برترین مراکز تحصیلی و دانشگاهی کشور امارات را دارند می توانند از این طریق دریافت اقامت تحصیلی ویزای این کشور را دریافت کنند. پس از پذیرش از هر یک از مراکز تحصیلی و یا دانشگاه های معتبر این کشور، پذیرش دانشجو اعلام و پس از ارسال دعوتنامه ، دانشگاه منتخب برای ویزای تحصیلی امارات اقدام میکند. در ابتدا ویزای تحصیلی برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت 12 ماهه صادر می شود که متناسب با مدت زمان دوره تحصیلی شما این ویزا به میزان طول دوره تحصیلی تمدید و صادر خواهد شد. در کشور امارات متحده عربی، اکثر رشته های تحصیلی مهندسی ، پزشکی ، علوم پایه ، هنر و مدیا و امور ای تی در دانشگاه های آمریکایی ، بریتیش ، استرالیایی و کانادایی و همچنین دانشگاه های عربی مطابق با یک استاندارد بین المللی به زبان های انگلیسی و کاملا” مطابق با دانشگاه مبدا تدریس میشوند. دانشگاههای آمریکایی دبی و شارجه (AUD & AUS) ، دانشگاه علم و صنعت عجمان، دانشگاه ابوظبی با دو شعبه در ابوظبی و العین ، دانشگاه دندانپزشکی عجمان، دانشگاه کانادایی دبی ، کالج آمریکایی دبی، دانشگاه علم و صنعت خلیفه، دانشگاه استرالیایی از جمله دانشگاه های خصوصی مطرح کشور امارات هستند که از رتبه و استاندارد بالایی برخوردارند. دانشگاه آمریکایی نیویورک اولین دانشگاه جامع علوم انسانی در امارات و دانشکده بهداشت عمومی بلومبرگ جان هاپکینز که در مقطع دکترا در زمینه بهداشت عمومی و موسسات دیگری از ایالات متحده مثل دانشگاه واشنگتن، دانشگاه بوستون و موسسه فناوری روچستر هستند که بخاطر وجود این دانشگاه ها در دبی و نزدیکی آنها به ایران بسیاری از دانشجویان برای ارتقاء سطح تحصیلی در مقاطع لیسانس و کارشناسی تا دکترا تحصیل در کشور امارات را انتخاب می کنند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل فایل و دریافت ویزای تحصیلی امارات/دبی:

  • آخرین مدرک تحصیلی دانشجو ( ترجمه انگلیسی و دریافت مهر تایید مرکز آموزش عالی کشور محل تحصیل ضروریست.)
  • تکمیل فرم ثبت نام و درخواست تحصیل دانشگاه منتخب متناسب با رشته تحصیلی
  • تصویر و اصل مدارک پاسپورتی دانشجو
  • ارائه مدرک تافل یا آیلتس ( دانشجویانی که مدارک فوق را ندارند ضروریست در امتحانات دانشگاه قبل از تعیین رشته تحصیلی مورد نظر شرکت کنند و حد نصاب نمره لازم را کسب کنند.)
  • فیش پرداخت یک ترم شهریه تحصیلی و هزینه خوابگاه دانشگاه منتخب
  • مدارک جانبی برای امور اقامت و بیمه نامه و تست پزشکی دانشجو تا دریافت اقامت در امارات/ دبی قابل اجراست.
شرکت آمازون برای اخذ اقامت تحصیلی امارات هزینه های جانبی قابل محاسبه را قبل از اقدام به متقاضی اعلام و طی قراردادی برای تضمین در اجرا ، به امضاء دو طرف خواهند رساند. مدت زمان کاری پس از تکمیل کامل مدارک بمدت یک ماه قابل اجراست و در صورت ارجاع در هر مقطع کل مبالغ پرداختی متقاضی با کسر هزینه های اداری قابل تسویه می باشد.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه متناسب با درخواست متقاضی خدمات کامل برای اخذ اقامت با کلاسه استخدامی/کارمندی را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.