اقامت کارمندی با استخدام

خدمات اداری و حقوقی شرکت آمازون برای اخذ اقامت کارمندی با استخدام در شرکت معتبر ثبت شده در امارات متحده عربی

امارات متحده عربی با توجه به فاصله و مسافت کم با ایران، از بهترین کشورها برای مهاجرت میباشد، با بروز شدن قوانین مهاجرتی جدید و امکان ورود به کشور، نیروهای کار حرفه ای، کارمندان، تجار و بازرگانان هر چه بیشتر به دنبال دریافت مجوز اقامت این کشور شده اند. یکی از روش های دریافت اقامت دبی اسپانسرشیپی از طرف یک کارفرما می باشد. بر اساس سوابق تحصیلی یا کاری ، توانایی های عملی متقاضيان واجد شرایط برای دریافت اقامت کاری با استخدام و اسپانسرشیپی شرکت معتبر اماراتی در کشور امارات متحده عربی (دبی ، راس الخیمه ، عجمان ، شارجه، فجیره ، ام القوین) امکان دریافت اقامت بنا بر کلاسه کارمندی با استخدام امکان پذیر است. شرکت آمازون با فراهم آوردن لیست کاملی از کارفرمایان و شرکت های معتبر اماراتی که درخواست استخدام خود را در این کشور بر اساس سوابق تحصیلی و کاری متقاضی ارائه کرده اند خدمات این کلاسه ویزاها را برای متقاضیان مطابق با ضوابط و شرایط فراهم آورده است. بر اساس قوانین کاری کشور امارات متقاضی در صورتی امکان کار در کشور امارات را خواهد داشت که از یک کارفرما در کشور امارات پیشنهاد متقاضی را پذیرفته و تایید کرده باشد، که این امر بدون شک با توجه به مدارک تحصیلی دانشگاهی یا مدارک حرفه ای شما امکان پذیر است.

شرایط دریافت اقامت های کارمندی با استخدام در یک موسسه یا شرکت به عنوان کارمند

متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکت در امارات دعوت به استخدام گردد و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد. سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار کشور امارات (دبی) اقدام و تاییدیه آن دریافت شود. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه کشور رسیده باشد، و یک گواهی پزشکی پس از اخذ موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور امارات، در این مقطع فرد متقاضی می تواند اخذ ویزای دو ماهه کاری را دریافت نماید. پس از ورود به کشور امارات متحده عربی با ویزای دو ماهه کاری باید از وزارت بهداشت این کشور کارت بهداشت دریافت کنید و آزمایشات پزشکی انجام دهید، این آزمایش ها تنها برای موارد بیماری های خاص شامل : ایدز ، هپاتیت بی و اعتیاد گرفته میشود تا سلامت فرد تایید گردد. در نهایت جهت اخذ کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله (در قوانین سال ۲۰۱۱ این مدت از سه سال به دو سال کاهش یافته است) خود در اداره مهاجرت امکان اقدام مهیا است. بدین معنا که ویزای اقامت کارمند هر دوسال یکبار با یکسری آزمایشات پزشکی و موافقت کارفرما قابل تمدید می باشد.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل فایل و اقدام برای ویزای استخدامی/کارمندی

  • تصویر و اصل پاسپورت متقاضی (حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.)
  • رزومه کاری متقاضی شامل مشخصات فردی ، تحصیلی و سوابق کاری
  • گواهی تست پزشکی کارمند از یک بیمارستان معتبر دولتی
  • کپی از فرم امضا شده درخواست ویزای اقامت
  • عکس رنگی متقاضی 6 عدد
  • رونوشت تایید صلاحیت علمی مانند آخرین مدرک تحصیلی ، گواهی یا دیپلم و مدارک تایید شده سوابق کاری
  • گواهی عدم سوء پیشینه از کشور محل اقامت
  • تکمیل فرم ثبت نام و امضای قرارداد رسمی شرکت آمازون
شرکت آمازون برای اخذ اقامت با کلاسه استخدام/کارمندی هزینه های جانبی قابل محاسبه را قبل از اقدام به متقاضی اعلام و طی قراردادی برای تضمین در اجرا ، به امضاء دو طرف خواهند رساند. مدت زمان کاری پس از تکمیل کامل مدارک بمدت حداقل 2 ماه قابل اجراست و امکان تمدید آن در فایل های درخواستی متفاوت مد نظر قرار خواهد گرفت و در صورت ارجاع در هر مقطع کل مبالغ پرداختی متقاضی با کسر هزینه های اداری قابل تسویه می باشد.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه متناسب با درخواست متقاضی خدمات کامل برای اخذ اقامت با کلاسه استخدامی/کارمندی را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.