اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

خدمات اداری و حقوقی شرکت آمازون برای اخذ اقامت با ثبت، تاسیس و راه اندازی شرکت های تجاری و یا خدماتی بنام مالک و شرکا در دبی و بخش های مختلف کشور امارات متحده عربی

شرایط اخذ اقامت با ثبت شرکت در کشور دبی – امارات متحده عربی:

از جمله مزایای سرمایه گذاری در دبی و کشور امارات متحده عربی با ثبت و تاسیس و راه اندازی شرکت مطلوب دریافت اقامت یا ویزای تجاری (Commercial Visa or Partner Visa) برای مالک و شرکای مشخص شده در اساسنامه شرکت می باشد. ویزای های اقامت تجاری بمدت 3 سال اعتبار دارند و به صورت نامحدود قابل تمدید به شرط تمدید لایسنس تجاری هستند که پس از ثبت و راه اندازی شرکت قابل درخواست از اداره مهاجرت دبی برای مالک و شرکا و خانواده همراه است که یکی از بهترین و موثرترین اقامت هایی که می توان در دبی و کشور امارات متحده عربی اخذ کرد، اقامت از طریق ثبت شرکت می باشد. با ثبت شرکت بین المللی و یا شریک تجاری خود در امارات می توانید کسب و کار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترش داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت بهره مند شوید.

 مدارک مورد نیاز:

  • تنظیم و ثبت اساسنامه (Memorandum)
  • لایسنس ثبت شده در دایره اقتصادی (سه صفحه)
  • مشخصات و مدارک پاسپورتی مالک و شرکا همراه با شماره تماس و آدرس پستی
  • مشخصات و مدارک پاسپورتی کارمندان (در صورت وجود)
  • اجاره نامه محل شرکت و یک قبض رسمی برای تایید آدرس شرکت که تاریخ آن بیشتر از ۳ ماه نگذشته باشد.
  • نامه بانکی اصل سرمایه برای ثبت شرکت در کشور امارات متحده عربی (دبی، ابوظبی، شارجه، عجمان، فجیره، ام القوین و راس الخیمه)
  • مدارک پاسپورتی خانواده همراه (در صورت تمایل به اخذ اقامت برای همسر و فرزندان)
  • بیمه نامه و نامه تاییدیه تست پزشکی و نامه تاییدیه اداره هویت امارات
  • مدارک جانبی از سوی شرکت خدماتی آمازون قابل تکمیل است

هزینه های اداری سرویس های خدماتی برای اخذ اقامت جداگانه قابل محاسبه و قبل از اجرا به متقاضی اعلام و طی قراردادی به امضاء دو طرف خواهد رسید. مدت زمان کاری پس از تکمیل کامل مدارک بمدت حداقل 2 ماه و حداکثر 6 ماه قابل اجراست که در صورت ارجاع در هر مقطع کل مبالغ پرداختی متقاضی با کسر هزینه های اداری قابل تسویه می باشد.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه متناسب با درخواست متقاضی خدمات کامل برای ثبت و راه اندازی تا تاسیس و افتتاح شرکت مطلوب و اخذ اقامت شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی کند، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.