دانشگاه آمریکایی دبی (AUD)

درباره دانشگاه آمریکایی دبی (AUD)

دانشگاه آمریکایی دبی هر دو دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی را ارائه می دهد و گواهینامه هایی در مطالعات خاورمیانه و آموزش حرفه ای نیز برای ارائه دارد. علاوه بر دوره های موجود در برنامه انتخابی، عمده دانشجویان کارشناسی در تمام رشته ها باید یک برنامه درسی در هنر و علوم را نیز دنبال کنند، این موضوع در تکمیل مدارک بخش عمومی آموزش و پرورش دانشگاه آمریکایی دبی مورد نیاز است.

تحصیل در دانشگاه آمریکایی دبی

دانشگاه آمریکایی دبی برنامه های انگلیسی فشرده ای را از طریق مرکز مهارت های انگلیسی (CfEP) طراحی می کند تا مهارت های زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی را برای دانش آموزانی که نیاز به تحصیل در زبان انگلیسی دارند، قبل از شروع تحصیلات دانشگاهی فراهم کند. AUD هر دو دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی را ارائه می دهد و گواهینامه هایی در مطالعات خاورمیانه و آموزش حرفه ای نیز دارد.

دوره های دانشگاه آمریکایی دبی

برنامه تحصیل در امارات متحده عربی در دانشگاه آمریکایی این کشور(AUD) توسط تکنولوژی و امکانات مناسب پشتیبانی می شود. AUD نیز توسط کمیسیون کالج (COC) انجمن کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) تأیید شده است. به نظر ما، موفقیت دانش آموزان در یک زمینه انتخابی، در آزمون نهایی تاثیر تجربه آموزشی ارائه شده توسط AUD است.

آموزش در دانشگاه آمریکایی دبی

رتبه بندی دانشگاه جهانی تایمز که در سال 2004 تاسیس شد لیستی قطعی از بهترین دانشگاه های جهان را ارائه می دهد که در میان تدریس، تحقیق، چشم انداز بین المللی، شهرت و غیره مورد ارزیابی قرار گرفته است. داده های این کشور توسط دولت ها و دانشگاه ها مورد اعتماد هستند و یک منبع حیاتی برای دانش آموزان است و به آنها کمک می کند که در کدام محل تحصیل کنند.

امکانات دانشگاه آمریکایی دبی

یکی از مهمترین و شناخته شده ترین ویژگی های AUD ، زندگی پر جمعیت و پویای آن است. ما دانشجویان را تشویق می کنیم تا در فعالیت های فوق العاده شرکت کنند، زیرا ما فکر می کنیم این فعالیت ها برای توسعه همه جانبه دانش آموزان حیاتی است. دانش آموزان تشویق به شرکت در فعالیت های ورزشی، پیوستن به باشگاه های فرهنگی ، و داوطلب در کمپین خدمات اجتماعی می شوند.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه پاسخگوی متقاضیان خود باشد، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.