دانشگاه علوم پزشکی دبی

دانشگاه علوم پزشکی دبی در زمینه های پزشکی، بهداشت و درمان و تحقیقات

دانشجویان جهت تحصیل در امارات متحده عربی می توانند دانشگاه علوم پزشکی دبی را انتخاب کنند زیرا این دانشگاه اولین دانشکده پزشکی است که اجازه پذیرش به دانشجویان دختر و پسر از همه ملیت ها می دهد.

شرایط دانشگاه علوم پزشکی دبی

دانشگاه دبی جهت تحصیل امارات متحده عربی میزبان دانشجویان با استعداد و هیئت علمی از سراسر دنیا برای تدریس و خلاقیت در زمینه علوم دانشگاهی و همچنین دانشگاه های بین الملی خصوصی و دولتی است. وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی در سال 2011 کمیسیون اعتبارات علمی (CAA) را برای برآورده کردن استاندارد بین المللی و بهترین آموزش برای جامعه محلی و مهاجران تاسیس کرد.

دانشکده برتر پزشکی در دبی

دانشگاه پزشکی Gulf، این دانشگاه خصوصی در سال 1998 تاسیس شد. GMU نه تنها بهترین دانشکده پزشکی در امارات متحده عربی بلکه در سراسر منطقه است. این دانشگاه اولین دانشکده پزشکی است که اجازه پذیرش به دانشجویان دختر و پسر از همه ملیت ها می دهد. امروزه، تمرکز این دانشگاه بر سه حوزه آموزش پزشکی، بهداشت و درمان و تحقیقات است.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه پاسخگوی متقاضیان خود باشد، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.