دانشگاه هوانوردی امارات در دبی

تحصیل در کالج هوانوردی امارات

مدیریت حمل و نقل هوایی یک تخصص منحصر به فرد است که توسط تنها چند دانشگاه در سراسر جهان ارائه مي شود و به خاطر پاسخگویی به نیازهای بازار کار در صنعت حمل و نقل هوایی سریعا رشد می کنند. تحصیل در دوره کالج هوانوردی امارات یک برنامه چهار ساله است که با استانداردهای بین المللی آموزش طراحي شده است هدف آن تمركز بر صنعت حمل و نقل هوايي و کسب و کار هاي مرتبط با آن می باشد.
دانشگاه امارات متحده عربی (EAU) دانش آموزان با یادگیری در اين كالج می آموزند که نحوه سخنرانی را ذر کلاس درس و فعالیت های گروهی، سمینارها توسط کارشناسان صنعت و کارآموزی عملی ترکیب می کنند که فارغ التحصیلان به خوبی برای اشتغال در زمینه امور مربوط به کسب و کار داراي تجربه شوند. اين كالج در سال 1991 توسط سازمان هوانوردي غيرنظامي، با هدف ارائه آموزشهاي مربوط به هوانوردي به دانشجويان و شركتها، تاسيس گرديده است. با توسعه كالج و افزايش تنوع رشته‌های تحصيلي، جوانان بالاتر از 16 سال توانايي شركت در دوره‌هاي مختلف هوانوردی و کسب مهارتهای لازم برای ورود به بازار كار و يا ادامه تحصيل در امارات متحده عربی را بدست آورده‌اند.

 آموزش در کالج هوانوردی امارات

کالج هوانوردی امارات يكي از برجسته‌ترين مراكز آموزشی هوايی در آسيا و خاورميانه بشمار می رود و با داشتن رشته‌های مهندسی كامپيوتر، مهندسي مخابرات، مهندسی هوافضا، مهندسی تعمیرات و نگهداری هواپيما و كليه رشته‌های وابسته به امر هوانوردي به صورت مركز بين‌المللي در كشور امارات متحده فعاليت می نمايد. تدريس در كليه رشته‌‌ها منحصراً به زبان انگليسي بوده و اساتيد دانشكده از مجرب ترين اساتيد دانشگاههاي انگليس، استراليا، آمريكا و كانادا انتخاب گرديده‌اند. از كليه داوطلبان آزمون زبان انگلیسی، رياضيات و فيزيك به عمل می آید.

دوره های کالج هوانوردی امارات

تمامي رشته‌های اين كالج مطابق استانداردها و خط‌ مشي‌های سازمانهای معتبر بين‌المللي، نظير سازمان بين‌المللي هواپيمايی كشوری (ICAO)، سازمان جهاني هواشناسی (WMO)، شوراي ملي تجارت و فن‌آوري (BTEC)، انجمن سلطنتي هنر (RSA)، مؤسسه مشاغل و حرفه‌ای لندن و انجمن امتحانات محلي دانشگاه كمبريج مي‌باشد. سازمان هوانوردی بريتانيا، ديپلم مهندسي هوافضاي اين كالج را براي ادامه تحصيل در اين رشته معتبر مي‌داند. ساير مدارك صادره از سوی اين كالج نيز در بسياری از دانشگاههای آمريكا، كانادا و استراليا به عنوان مجوز ورود به دانشگاه قابل قبول است.

امكانات و تسهيلات در دانشگاه عبارت است از :

  • كلاسها و ساختماني اداری مدرن
  • كتابخانه مجهز
  • اتاق كامپيوتر
  • لابراتوار مجهز و پيشرفته آموزش زبان
  • سالن غذاخوری

پذیرش در کالج هوانوردی امارات

سیستم آموزشی اين كالج بصورت سميستر بوده و پذيرش دانشجو در ماه سپتامبر هر سال صورت مي‌پذيرد، در رشته‌های مديريت بازرگانی و ديپلم مهندسی علاوه بر ماه سپتامبر در ماه ژانويه نيز مي‌توان حضور يافت. پذيرش براساس تسلط متقاضي به زبان انگليسي صورت مي‌پذيرد، در صورت آمادگی داوطلب، می توان در طول سه سال مدرك ليسانس را اخذ نمود، در صورت عدم آمادگی لازم، دانشجو ملزم به گذراندن دوره يكساله (GFS) می باشد.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه پاسخگوی متقاضیان خود باشد، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.