دانشگاه کانادایی دبی (CUD)

درباره دانشگاه کانادایی دبی

دانشگاه کانادایی دبی در سال 2006 دانشگاه کانادایی دبی (CUD) برای ارائه دوره های کارشناسی، فارغ التحصیلی، آموزش مداوم و تحصیل شرکتی در امارات متحده عربی و ایجاد دسترسی دانشجویان برای پیگیری فرصت های تحصیلات عالی در دبی تاسیس شد. CUD در قلب شهر دبی قرار دارد و هر کدام از برنامه های آموزشی آن بر اساس برنامه های آموزشی کانادا است.

 تحصیل در دانشگاه کانادایی دبی

دانش آموزان در دانشگاه کانادایی دبی فرصتی برای به دست آوردن یک آموزش کانادایی به ارمغان می آورد در حالی که فرهنگ و ارزش های منحصر به فرد امارات متحده عربی را تجربه می کنند. جامعه دانشجویی متنوع ما پلی به سوی فرهنگ ها و قاره ها در یکی از شهرهای پویای جهان می سازد. هدف ما ساخت هر فرد به عنوان یک فراگیر، یادگیرنده مادام العمر و یک شهروند جهانی خوب است. برای رسیدن به این هدف، تاکید نه تنها بر موفقیت تحصیلی، بلکه درگیر شدن در تحصیلات اضافی است. زندگی دانشجویی پر جنب و جوش ما چیزهایی را برای همه فراهم می کند، از ورزش گرفته تا کنسرت ها و سفرهای مختلف بین المللی. دانش آموزان نیز در بسیاری از انواع مختلف فعالیت های اجتماعی مانند، انجمن جذب سرمایه، تدوین تیم و رویدادهای شبکه دخیل هستند.

رتبه دانشگاه کانادایی دبی

دانشگاه کانادایی دبی در بالاترین درصد دانشجویان در سراسر جهان و در رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2017 قرار دارد و در سایر رتبه بندی های بین المللی نیز به سرعت در حال پیشرفت می باشد. ما طیف وسیعی از خدمات، رویدادها و امکانات را برای کمک به شما ارائه می دهیم تا شما شرکت داشته باشید، سرگرم باشید و در دبی ماندگار شوید. این دانشگاه دانشکده هایی در استرالیا، سنگاپور و مالزی و همکاری قوی ای با دانشگاه های برجسته در سراسر جهان دارد.

پذیرش در دانشگاه کانادایی دبی

جهت پذیرش و تحصیل در امارات متحده عربی گواهی دبیرستان یا معادل آن با نمره متوسط 60٪ یا بیشتر لازم است. یک گواهی دبیرستان که در خارج از کشور دریافت می شود، باید مطابق با احکام شماره 200/2004 و 312/2004 از وزیر آموزش عالی و تحقیقات علمی امارات متحده عربی به شرح زیر باشد، به طور گسترده دارنده گواهی ملی دبیرستان یک کشور خارجی واجد شرایط پذیرش است اگر:

گواهی برای پذیرش در یک دانشگاه عمومی کشور معتبر است.
گواهینامه در تکمیل حداقل 12 سال تحصیل بدست آمد.
گواهی شامل حداقل شش موضوع در زمینه ریاضیات، علوم، زبان ها و علوم اجتماعی و علوم انسانی یا هنر است.
دارنده گواهینامه های دبیرستان باید سطح بالاتری از گواهینامه را ارائه دهد.

زبان در دانشگاه کانادایی دبی

همه دانش آموزان مجبورند گواهینامه مهارت انگلیسی را ارائه دهند، مانند TOEFL (حداقل امتیاز PBT500/ 61 Ibt) آیلتس (حداقل باند 5.0)، PTE-A (نمره حداقل 36) یا معادل استاندارد زبان انگلیسی که بین المللی شناخته شده است. این شرایط سیاست پذیرش برای همه دانشجویان تمام برنامه ها به جز دانشجویانی که برای لیسانس هنر در برنامه ارتباطات در عربی درخواست می دهند، اعمال می شود. دانشجویانی که برای این برنامه زبان عربی درخواست می کنند، نیاز به حداقل 450 نمره TOEFL یا معادل آن دارند. دانش آموزان باید توجه داشته باشند که برای انتقال به دانشگاه در کانادا نمره TOEFL بالاتری (معمولا حداقل 550) یا معادل آن استاندارد می شود، بستگی به موسسه مربوطه دارد.

کادر متخصص و مجرب شرکت خدمات اداری آمازون مفتخر است که با مشاوره حرفه ای بنا بر بیش از 20 سال تجربه پاسخگوی متقاضیان خود باشد، برای دریافت اطلاعات جامع مورد نیاز لطفا” با واحد پشتیبانی آنلاین شرکت ارتباط بگیرید و یا با رزرو وقت قبلی در شرکت خدمات اداری آمازون از مشاوره رایگان حضوری بهره مند شوید.