درباره ما

شرکت تامین خدمات سریع آمازون در دبی از مشاوران و متخصصان با تجربه ایی تشکیل شده که به مشتریان خود کمک می کند متناسب با سرمایه گذاری آنان بهترین فرصت های متناسب مطابق با نیاز های آنان را فراهم کند و همچنین براورده کننده نیازهای کسانیکه مایل به استفاده از فرصت های ایجاد مشاغل در امارات هستند. تیم سازمان یافته ما در مورد همه جنبه های قانونی در کنار شما می باشد. خدمات مشاوره ایی ما در انواع مختلفی از فعالیتهای تجاری برای سرمایه گذاران خارجی که علاقمند به حضور رسمی در امارات متحده عربی هستد می باشد. حتی یک سرمایه گذار می تواند از ۴۵ منطقه آزاد در امارات بهره بگیرد. قانون شرکت های تجاری و بازرگانی در امارات متحده عربی مستلزم آن است که که هر شرکتی که در امارات متحده عربی مستقر شده است بایستی دارای یک یا چند شریک اماراتی باشد که حداقل ۵۱٪ از سرمایه شرکت را در اختیار داشته باشد، از جمله شرکت های خدماتی، نفتی با توافق اعطایی، شرکت های در ارتباط با صنایع نفت و گاز، شرکت های مربوط تولید به آب و برق و شرکت هایی که در تصفیه آب و انتقال و توزیع آن فعالیت می کنند. بانک های خارجی را از نیاز به تعیین یک اسپانسر معاف هستند. شرکتهای مستقر در مناطق آزاد از 51٪ نیاز سهامداری محلی معاف هستند و این افراد یا شرکت ها می توانند مالکیت 100٪ را را داشته باشند.

تجربه و تخصص ما

  • ثبت شرکتهای تجاری و خدماتی در امارات متحده عربی
  • اخذ اقامت كاری و شرکتی و تجاری برای اشخاص حقيقی
  • انجام امور اداری و مشاوره در امور بانکی شخصی و شرکتی
  • مشاوره و نظارت بر امور گمرکی و حمل و نقل كالا
  • مشاوره در امور مهاجرتی و سفرهای تفریحی
  • اخذ ویزای سایر کشورهای اروپای و آسیایی و آمریکایی و كانادا
  • مشاوره در امور اختلافات حقوقی و تجاری در دادگاهها و ادارات دولتی
  • مشاوره در امور بازرگانی و بازاریابی و امارات و کشورهای عربی و خاورميانه

نظرها و پیشنهادات

شرکت خدمات آمازون در دبی از هر نظر بسیار با ما همکاری داشته اند ، آنها همیشه در دسترس هستند و آماده پاسخگویی به هر یک از سوالات من و همکارانم در هر زمان هستند، آنها همیشه کیفیت بالای کار را حفظ می کنند و به صورت حرفه ای و در عین حال بسیار دوستانه، همیشه کارآمد و پاسخگو هستند بیشترین چیزی که من به آنها احترام می گذارم، پیگیری آنها برای هر موضوعی است که درخواست می شود حتی وقتی فراموش کنم. البته این برای همه تیم آنها صدق می کند.

احمد مدیریان

“من از پشتیبانی حرفه ای ای که تیم خدمات آمازون دبی به من داده اند بسیار خوشحالم. آنها درباره همه مسائل مربوط به فرآیند ثبت شرکت، آگاهی دارند و از آن پیروی می کنند و سایر جنبه های ایجاد یک تجارت جدید را در امارات متحده عربی (اقامت ، افتتاح حساب بانکی ، راه اندازی دفاتر و غیره) هماهنگ می کنند.

پرویز مالکی

شرکت خدمات آمازون دبی از هر نظر با من بسیار همکاری داشته اند ، آنها همیشه کیفیت بالای کار را حفظ می کنند، همیشه به روشی حرفه ای و در عین حال بسیار دوستانه پاسخ می دهند، همیشه کارآمد هستند و بیشترین چیزی که من در مورد آنها به آنها احترام می گذارم، پیگیری آنها در هر موردی است که درخواست می شود و آنها پاسخ سریع به هر موضوعی داده اند. ما از تمام تلاشهای آنها بسیار قدردانی می کنیم و مطمئناً آنها را به عنوان یک تیم حرفه ای توصیه میکنیم.

براد والتون