شرکت خدمات اداری آمازون

مشاوره رایگان را از پرسنل متخصص و حرفه ایی شرکت خدمات اداری آمازون در جهت راه اندازی مشاغل، اقامت، ویزای توریستی، امور صادرات و واردات و همچنین حل اختلافات حقوقی دریافت کنید.

N

ثبت شرکتهای تجاری و خدماتی در امارات متحده عربی

N

اخذ اقامت کاری و شرکتی و تجاری برای اشخاص حقیقی

N

انجام امور اداری و مشاوره در امور بانكی شخصی و شركتی

N

مشاوره در امور بازرگانی و بازاریابی و امارات و کشورهای عربی و منطقه خاورميانه

N

مشاوره و نظارت بر امور گمركی وحمل ونقل كالا

N

مشاوره در امور اختلافات حقوقی و تجاری در دادگاههای و ادارات امارات

N

مشاوره در امور مهاجرتی و سفرهای تفريحی و اخذ ويزای ساير كشورهای اروپایی، آسيایی، آمريكايی و كانادا

تسهیلات پرداخت وجه

خدمات شرکت اداری آمازون

شرکت خدمات اداری آمازون در زمینه کمک به افراد، شرکت ها و کارآفرینان که می خواهند از مزایای اقامت در امارات متحده عربی بهره مند شوند خبره هستیم. بسیاری از شرکتها تصمیم به گسترش مشاغل خود در خارج از کشور را دارند، دبی یکی از جذاب ترین مقاصد است زیرا محیط مناسبی را برای شرکت داران و کارخانجات و همچنین شرکتهای تابعه هم ارائه می دهد. از انتخاب شما جهت همکاری با شرکت آمازون متشکریم.

i

اقامت و ثبت شرکت در دبی

ما در شرکت خدمات آمازون دبی، پکیج های جامعی را برای اقامت در دبی ارائه می دهیم، و به مشتریانی که مایل به اقامت در دبی-امارات هستند کمک کرده و کلیه خدمات و روند ویزا را برای آنان هماهنگ می کنیم.

تمدید لایسنس

لایسنس های تجاری در امارات به مدت یک سال صادر می شوند که پس از تاریخ انقضا باید تمدید شده و تمام هزینه های آن به دولت ‍‍پرداخته می شوند.

افتتاح حساب بانکی

افتتاح حساب بانکی در امارات متحده عربی دارای یک سیستم بانکی معتبر است و به دلیل داشتن ثبات اقتصادی و سطح بالای خدمات به مشتری در سراسر جهان مشهور است.

درخواست ویزاهای کوتاه مدت

شرکت ما راهنما و مشاوره شما در امور مهاجرتی، سفرهای تفريحی و اخذ ويزای سایر کشورهای اروپایی، آسیایی، آمريكا و كانادا می باشد. تیم مجرب ما با مناسبترین نرخ ها می تواند رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

مشاوره در امور صادرات و واردات

در شرکت خدمات اداری آمازون، ما مشاوره و مدیریت امور گمرکی و همچنین حمل و نقل کالا را ارائه می دهیم و به مشتریان خود در زمینه رشد تجارت کمک می کنیم.

مشاوره در مورد حل اختلافات

شرکت خدمات اداری آمازون خدمات کاملی در امور مشاوره جهت اختلافات حقوقی و تجاری می دهد و در صورت نیاز در دادگاه ها و مراکز مربوطه حضور می یابد.

فرم ثبت درخواست

مراحل تشکیل شرکت

هنگام ثبت شرکت در دبی بایستی مراحل زیر رعایت شود

N

انتخاب فرم شغلی متناسب به نیازها و درخواستهای شما - مشاوران ما می توانند به شما کمک کنند

N

انتخاب و رزرو یک نام تجاری که اولین گام الزامی، قبل از شروع مراحل ثبت شرکت است

N

تهیه و ثبت اسناد رسمی در مورد تفاهم نامه و اساسنامه شرکت که بایستی اقدام شود

N

اسناد تهیه شده برای تأییده به وزارت امور توسعه اقتصادی در دبی ارسال می شود

N

شرکت باید نیروهای کاری خود را ثبت کرده و مالیات بر ارزش افزوده را محاسبه کند

N

مرحله تکمیلی در آخر، درخواست یکی از مجوزهایی است که شرکت با آن شروع بکار خواهد کرد

همین امروز اقدام کنید

شرکت خدماتی اداری آمازون در امارات متحده عربی – دبی خدمات ثبت شرکت و راه اندازی آن را ارائه می دهد. شما می توانید از بهترین پکیج های ما برای اقامت در امارات – دبی با مشاوره رایگان بهرمند شوید.
Z

ویزای اقامت دبی

این شرکت برای شما بهترین پکیج اقامتی در امارات را در نظر گرفته است. لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل یا از طریق واتس اپ در تماس باشید.

Call : +971 (50) 292 4410

Z

حساب بانکی

امارات متحده عربی دارای یک سیستم بانکی پیشرفته است که به دلیل ثبات اقتصادی و سطح بالای خدمات به مشتری در سراسر جهان مشهور است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Email: hr@amazondubaiservices.com

R

راه اندازی شرکت

شرکت تامین خدمات سریع آمازون با همکاری کارکنان مجرب خود به منظور رعایت قوانین و مقررات کشور امارات متحده عربی طراحی شده و خدمات خود را ارائه می دهد.

نحوه تمدید لایسنس در دبی

هر شرکتی که در دبی مستقر است موظف است سالانه مجوز تجاری خود را تمدید نماید، مجوز همان سند حقوقی است که به شرکت ها اجازه می دهد تا در فعالیت های مشخص شده که در اسناد شرکت اماراتی آمده که مطابق با الزامات نظارتی می باشد فعالیت کند. هنگامی که این سؤال در مورد نحوه تمدید مجوز تجارت در دبی پیش میاید شرکت خدماتی دبی آمازون می توانند در کنار شما باشد، بدین صورت می توانید روی تجارت اصلی خود متمرکز شوید. با انتخاب چندین پورتال آنلاین و آفلاین، یک شرکت می تواند مجوز خود را در سه مرحله ساده تمدید کند. ما به شرکتها خدمات خود را جهت شروع بکار کردن و همچنین تمدید و بروزرسانی لایسنس آنها ارائه می دهیم. استفاده از ما برای انجام این مراحل تضمین می کند که این روش به درستی و به موقع انجام می شود.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای تمدید شرکت در دبی:

  • اجاره نامه و قرارداد آن 
  • کامل کردن فرم DED جهت تمدید سالانه 
  • کپی پاسپورت تمام شرکا در لایسنس

نظرها و پیشنهادات

یکی از بهترین تجربیاتی که در این مدت با تیم خدمات سریع آمازون دبی داشته ام سرویس خوب و بی نقص در مدت زمان کوتاه بوده است

رضا مصطفوی

تجربه من با درباره شرکت خدمات سریع آمازون دبی از ابتدا تا انتها بی عیب و نقص بود. آنها یک تیم بسیار مجربی دارند که خدمات و مشارکت مشتری را درک می کنند

براد والتون

“تیم خدمات سریع آمازون دبی، باعث شد تا من در کل این روند احساس راحتی کنم. متخصصان حرفه ایی این شرکت راه اندازی کسب و کار را برایم هموار کردند.”

علیرضا محبی

پرسشها و پاسخهای متداول

چرا باید شرکتی را در دبی افتتاح کنم؟

دبی پردرآمدترین امارات در امارات متحده عربی است و آفرهای مالیاتی بسیاری را به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهد. جدا از این ، دبی همچنین یکی از مهمترین قطب های تجاری در منطقه است.

آیا اگر خارجی هستم می توانم تنها سهامدار یک شرکت دبی باشم؟

این امر در همه مناطق آزاد دبی امکان پذیر است، اما اگر می خواهید در امارات دبی راه اندازی مشاغل کنید ، به یک اسپانسر اماراتی نیاز دارید که باید ۵۱٪ از شرکت را در اختیار داشته باشد.

آیا می توانم یک شرکت را از راه دور در دبی ثبت نام کنم؟

بله ، شما می توانید بدون نیاز به سفر به دبی از طریق اسپانسر اماراتی ما ، شرکتی را ثبت کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به ما وکالت داده شود تا بتوانیم مراحل کاری شما را دنبال کنیم.

با ما در ارتباط باشید، رضایت شما تضمین شده است

چنانچه می خواهید با مشاوران ما در ارتباط باشید، در صورت تمایل سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال نمایید، ما در اسرع وقت پاسخگویی سوالات شما هستیم
تماس با ما